تعمیر جک هیدرولیک

مرکز تخصصی تعمیر جک هیدرولیک

کارشناسان هیدرونرما آماده ارائه خدمات در زمینه تعمیر انواع جک های روغنی می باشند. تعمیر جک هیدرولیک در محل

تعمیر انواع جک هیدرولیکی یکطرفه و دوطرفه
تعمیر جک هیدرولیکی تلسکوپی
تعمیر جک هیدرولیک آسانسور
تعمیر جک هیدرولیک جرثقیل
تعمیر جک هیدرولیک میل فرمان خودرو
تعمیر جک هیدرولیکی ترمز دار

همچنین هیدرونرما آماده ارائه خدمات و تعمیرات جک هیدرولیکی در برندهای مطرح زیر می باشد:

تعمیر جک هیدرولیکی پاور تیم
تعمیر جک هیدرولیکی انرپک
تعمیر جک هیدرولیکی دوپلوماتیک
تعمیر جک هیدرولیکی آتوو
تعمیر جک هیدرولیکی یوکن
تعمیر جک هیدرولیکی بوش رکسروت
عیب یابی و تعمیرات جک هیدرولیکی

شرکت هیدرونرما از شرکت های با سابقه در زمینه تعمیر انواع جک هیدرولیکی یا جک روغنی با سیستم کنترل موقعیت و کنترل نیرو با استفاده از آب بند های معتبر اروپایی پارکر و Simrit و Trellerborg می باشد. تعمیر جک هیدرولیک در تهران

تعمیر جک هیدرولیک

بالا نرفتن جک هیدرولیک

دلایل زیادی می تواند منجر به بالا نرفتن و عدم حرکت درست جک هیدرولیک باشد. این مشکل می تواند ناشی از ایراد در سیستم هیدرولیک باشد. کاهش قدرت و سرعت سیلندر موجب افت فشار شده و این احتمال وجود دارد که باعث توقف و عدم حرکت سیلندر در زیر بار شود. در عیب یابی سیستم های هیدرولیک باید اجزای اصلی شامل فیلتر، پمپ، شیر فشارشکن و شیر کنترل بررسی شده و در صورت وجود هر گونه ایراد، سرویس شوند. در صورت عدم ایراد در سیستم هیدرولیک در مرحله بعد سراغ تست پکینگ های سیلندر بروید. اگر نشت روغن وجود دارد، پکینگ سیلندر معیوب است و باید تعویض شود. همچنین این امکان وجود دارد که خراش در لوله سیلندر در بالا رفتن جک هیدرولیک اختلال ایجاد کرده باشد.

تست جک هیدرولیک

از تست هایی که روی جک های هیدرولیک انجام می شود می توان به تست فشار، تست خستگی و دوام اشاره کرد. برای انجام تست فشار، سیلندر را تحت فشار کاری به انتهای کورس خود می رسانیم، با توجه به حساسیت کار جک و وظیفه ای که قرار است انجام دهد، زمانی که لازم است جک تحت فشار باشد را اعمال می کنیم. بعد از این زمان تمام اتصالات، پکینگ ها و جوش ها از لحاظ ترک خوردگی، شکستگی و روغن دادن بررسی شود. سپس برای تست دوام و خستگی جک هیدرولیک، با توجه به وظیفه و حساسیت کار جک، تعداد مرتبه ای که قرار است جک به جلو رفته، تحت فشار قرار بگیرید و برگردد و تحت فشار قرار بگیرد اعمال می شود. در آخر نیاز است مجددا تمام اتصالات، پکینگ ها و جوش ها از لحاظ ترک خوردگی، شکستگی و روغن دادن چک شوند.

تعمیر جک هیدرولیک