سوپاپ هیدرولیک

روی سوپاپ هیدرولیک از قطعات مختلفی استفاده شده که وظیفه هر کدام متفاوت است. یک جریان یک طرفه با این قطعه ایجاد می شود که می توان فشار آن را کم کرد و باعث خاموش و روشن شدن شیر برقی هیدرولیک شد. در واقع می توان گفت که هر سوپاپ هیدرولیک دارای یک ورودی و یک خروجی است که با کم شدن فشار، فشار کاری نیز محدود می شود. در واقع می توان گفت که فشار سیستم هیدرولیک به وسیله خروجی سوپاپ ها یا شیر تخلیه، محدود می شود. از طرفی، دریچه کاهش فشار امکان ایجاد فشار را ندارد. خرید سوپاپ هیدرولیک

هنگامی که فشار تنظیم شده به میزان فشار ورودی باشد، شیر تخلیه باز شده و فشار کاهش می یابد. از طرفی می توان گفت که سوپاپ ها دارای جنس و متریال خاصی هستند و قیمت هر یک بر اساس پارامترهای مختلفی مانند کیفیت، برند، ساختار و غیره تعیین می شود. بنابراین، طبق همین شرایط می توان محصول مدنظر خود را خریداری کرد. فروش سوپاپ هیدرولیک
یک مدل از سوپاپ هیدرولیک
سوپاپ هیدرولیک چه انواعی دارد؟
انواع سوپاپ هیدرولیک

یکی از انواع سوپاپ هیدرولیک، سوپاپ خطی هیدرولیک یا سرراهی بود که دارای اندازه و برندهای مختلفی است. از دیگر مدل های سوپاپ هیدرولیک می توان به سوپاپ های یک طرفه و دو طرفه اشاره کرد. اندازه سوپاپ های یک طرفه، ۱.۸، ۱.۴، ۳.۸، ۱.۲، ۱.۱. ۱/۴.۱. ۱/۲.۲ اینچ است که برندهای مختلفی مانند رکسروت، دوپلماتیک، پارکر، هاو و غیره آن را تولید می کنند. در حقیقت می توان گفت که با توجه به نوع برند می توان اندازه مورد نظر را انتخاب کرد. قیمت سوپاپ هیدرولیک

در یک جمله می توان خلاصه کرد که انواع سوپاپ هیدرولیک شامل سوپاپ بلوکی هیدرولیک، سوپاپ مادولار هیدرولیک، سوپاپ کارتریج و سوپاپ سر راهی هیدرولیک است. همانطور که گفته شد، سوپاپ هیدرولیک دارای انواع مختلفی است که با توجه به نیاز خود می توانید محصول مورد نظر را برای صنایع مختلف خریداری کنید. سوپاپ هیدرولیک شامل سوپاپ مادولار هیدرولیک، سوپاپ بلوکی هیدرولیک، سوپاپ سر راهی هیدرولیک و سوپاپ کارتریج هستند.

بیشتر بخوانید: انواع جک پنوماتیک را از آراز فخر آذر تهیه کنید.

قبل از خرید هر مدل از سوپاپ هیدرولیک باید به این نکته توجه کنید که قیمت سوپاپ هیدرولیک با توجه به نوع آن متفاوت است. پس می توانید برای خرید به فروشگاه هیدرونرما مراجعه کنید. این شرکت در زمینه فروش انواع قطعات هیدرولیک صنعتی پیشتاز است. در واقع، هیدرونرما این امکان را برای مشتریان خود فراهم کرده تا محصولات هیدرولیکی مورد نظر خود را از برندهای گوناگون خریداری کنند.

همچنین شرایط آسان و راحتی را برای مشتریان خود فراهم کرده تا خریداران بتوانند هر زمان که بخواهند، محصول مدنظر خود را سفارش داده و خریداری کنند. پس اگر به دنبال خرید انواع سوپاپ هیدرولیک با کیفیت بالا و قیمت مناسب هستید، به فروشگاه های معتبر از جمله هیدرونرما مراجعه کنید.
سوپاپ هیدرولیک نوع رزوه BSP
سوپاپ هیدرولیک نوع رزوه BSP
انواع دیگر سوپاپ هیدرولیک

سوپاپ هیدرولیک انواع مختلفی دارد که در اینجا به انواعی از آن اشاره خواهیم کرد:
سوپاپ هیدرولیک نوع رزوه BSP

اتصالات نوع رزوه BSP که به رزوه ‌های Whitworth نیز گفته می ‌شود، با استفاده از سطوح زاویه ‌دار فلز به فلز یا ترکیبی از فلز به فلز و O-ring آب ‌بندی می ‌شوند. زاویه سطوح آب بندی برای هر دو فرم 60 درجه است.

اتصال BSP شبیه به National Pipe Straight Mechanical (NPSM) بوده، با این تفاوت که این اتصال دارای اندازه های متفاوت است. این اتصالات بر حسب اینچ اندازه گیری می شوند.

در واقع باید گفت که ساختار داخلی انواع سوپاپ جک هیدرولیک دارای یک فنر، یک مغزی و یک مهره است. این سوپاپ در جهت فلشی که روی آن درج گردیده و با غلبه به نیروی فنر باز می شود. از طرفی، در جهت خلاف فلش می توان این سوپاپ را بست. در واقع با توجه به این که عبور جریانی بدون فشار در هیدرولیک اهمیت زیادی ندارد، نشتی این سوپاپ ها بسیار ریز است به صورتی که می توان از آن چشم پوشی کرد. از طرفی، برای این که چک ولو هیدرولیکی را باز کنند از نیروی حداقلی ۰.۲ بار استفاده می کنند اما این مقدار با سفت شدن فنر، افزایش می یابد.

سوپاپ هیدرولیک