انگل ولو پنوماتیک کله استیل چیست؟

انگل ولو پنوماتیک کله استیل چیست؟

انگل ولو پنوماتیک کله استیل همانطور که از اسمش پیداست از استیل ضد زنگ ساخته شده است. به همین دلیل دوام و ماندگاری بسیار بالایی دارد و در برابر فشار و رطوبت دچار فرسودگی نخواهد شد. در بازار می‌توانید مدل‌های گوناگونی از این مدل را ببینید. اما جنس استیل قطعا بهتر است جنس پلاستیکی است و ماندگاری بهتری دارد. به دلیل مقاومت بسیار خوبی که دارد می‌تواند در هر فشار و خطری دوام بیاورد و دستگاه را مورد کنترل قرار دهد. در بسیاری از دستگاه‌هایی که نیاز است تا فشار کنترل و خارج گردد از این وسیله استفاده می‌کنند.

انگل ولو پنوماتیک کله استیل

نام دیگر این ابزار شیر زاویه‌ای پنوماتیک است که در بازار و یا به صورت آنلاین می‌توانید برای سیالات خود خریداری کنید. به دلیل مقاومت بالایی که به واسطه پوشش استیل در آن به وجود آمده است و همچنین کارایی بسیار خوبی با وجود کوچکی دارد، توانسته است محبوبیت بسیاری در بین صنعتگران پیدا کند. از انگل ولو پنوماتیک کله استیل در بسیاری از مکان‌ها مانند شرکت‌های تولید آبجو، نوشیدنی، لبنیات، آب میوه، داروسازی، مهندسی زیستی و سایر زمینه‌ها استفاده می‌شود.

نمونه انگل ولو پنوماتیک کله استیل

ویژگی انگل ولو پنوماتیک کله استیل

گیره پنوماتیک از اجزایی تشکیل‌شده که هر کدام نقشی حیاتی برای کنترل فشار بخار، مایعات و یا گاز‌ها دارند. این اجزا شامل فنر، پیستون، نشانگر باز و بسته‌شدن، ورودی هوای‌فشرده، پکینگ‌های تفلونی، پلاگ انتهایی و پورت ورودی و خروجی می‌باشد. دریچه نشیمنگاه زاویه پنوماتیک می‌تواند با حفظ سرعت جریان، فضا را ذخیره کند. این دریچه به وسیله زاویه هدایت شونده عملکرد منحصر به فردی را از خودبه نمایش می‌گذارد. محرک پنوماتیک ظاهری منحصر به فرد و ساختارفشرده دارد که توسط جریان محیط کنترل می‌گردد. می توان از آن به عنوان یک تابع قطع و همچنین به عنوان یک تابع تنظیم جریان استفاده کرد.
شیر زاویه‌ای به طور گسترده برای تکرر یک کار در زمان کوتاه استفاده می‌شود و دارای ویژگی های پاسخ حساس و عملکرد دقیق است. این دستگاه به راحتی  با فلنج، رزوه، جوش و گیره به دستگاه اتصال پیدا می‌کند. این ابزار قادر است تا آب، گاز طبیعی یا آلوئل مایع، روغن، حلال آلی و بخار را به راحتی کنترل و آن را به دستگاه منتقل کند تا سیستم به حالت تعادل برسد. می‌تواند به آسانی درجه حرارت 30 تا 80 درجه سانتی گراد را حمل کند. این وسیله را معمولا در ابعاد گوناگون، به صورت زاویه‌دار و یا به صورت معمولی می‌سازند. با توجه به دستگاه مورد نظرتان می‌توانید هر مدلی که خواستید را در بازار انتخاب کنید.

نمونه انگل ولو پنوماتیک کله استیل

سخن پایانی

این وسیله هم به صورت پلاستیکی و هم به صورت استیل در بازار موجود می‌باشد. اما همانطور که میدانید استیل در برابر فشار و گرما مقاوم‌تر است و اگر به خوبی از آن نگهداری کنید تا مدت‌ها برایتان باقی می‌ماند. پس اگر به دنبال خرید انگل ولو پنوماتیک کله استیل هستید باید بگویم که گزینه بسیار مناسبی است. شرکت های نفت و گاز، پتروشیمی، مواد غذایی، کارخانجات لبنیات شرکت های تولید دارو و بسیاری از شرکت‌ها از این ابزار برای ماشین آلات خود استفاده می‌کنند.  علاوه بر آن در شرکت‌های تولید آبجو، نوشیدنی، لبنیات، آب میوه، داروسازی، مهندسی زیستی و سایر زمینه‌های دیگر از این ابزار به کارگرفته می‌شود.

برای خرید کلیک کنید.

برچسب ها:

این مقاله بدون برچسب است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *